KAPELY

Vypsaná fiXa 

Pardubická skupina mající základy v rocku, obohaceném prvky jiných žánrů. Významným prvkem skupiny jsou její básnické, surrealistické texty. Sama kapela se někdy označuje za pop punkovou.

V rámci své Pojedeme spolu tour se můžete těšit na ryzí zlato a kvalitní průřez 26 lety této kapely.

Lazer Viking

Lazer Viking je zosobněním bezbřehé lásky k písňové formě žánrů populární hudby minulého století. Ač za svou kratičkou kariéru stihl vydat již dvě dlouhohrající alba, Radical Karaoke (2015) a Flesh Cadillac (2016), obě nominovaná na tuzemskou desku roku, stále se mu úspěšně daří udržovat v obskuritě díky svému nekompromisně upřímnému projevu, který mnozí mylně zaměňují za humor a nadsázku.

V současné době dokončuje práci na své třetí nahrávce s názvem Drag, prvně v kapelní sestavě tradičnějšího rázu. "Uvědomil jsem si, že všechny mé nejoblíbenější alba jsou strašně smutná a bolestivá, tak jsem se jal napsat takové, které by v samotě a odloučení, nejčastějších tématech současného popu, dokázalo najít radost a štěstí," prozrazuje Lazer Viking o svém nejčerstvějším počinu, který spatří světlo světa skrze jeho nyní domovský label BiggBoss.

YouTube kanál 

Goofy Cow

Goofy Cow je tříčlenná, anglicky zpívající rocková kapela z Olomouce. Na scéně se pohybuje od roku 2015. Za tu dobu má na svém kontě 3 EP (2 + jedno akustické) a tři singly - Lost, Break me Down a nejnovější Hopeless, který vyšel v červnu 2020. Single Break Me Down byl v říjnu 2019 byl single nasazen ve vysílání TV Rebel. 

 Mezi významné koncerty kapely patří hraní na festivalech Rock For People (PlanetRox), Létofest, Miss Agro, Holešovská Regata, Štěpfest, PunkRock Beach Party nebo MČR Enduro Cross Country.

Joy´s from lost

Joy´s from lost je mladá rocková kapela z Olomouce, u které se můžete těšit na slavné rockové hity v akustickém provedení i na jejich vlastní tvorbu. 

Couple of music

Evička Zouharová a Libor Cinegr jsou multi-instrumentální hudební duo z Uničova. Evička je úžasná houslistka , zpěvačka , ukulelistka a Libor ji doplňuje na akustickou, elektrickou a basovou kytaru . Velmi rozmanitému repertoáru nechybí irské lidové písně, country, folk či alternativní rock.